تخصص اساس پيشرفت گردشگري است. با اين تفکر شـرکت خـدمات مسافرت هوايي و جهانگردي آواي سفر سبز در بهمن ماه 1388 موفق به اخذ مجوز از سازمان ميراث فرهـنگي و گردشگري گرديد و فعاليت رسمي خود را از فروردين ماه 1389 آغاز نمـود و با اعتماد مديران اين سـازمان به تخصص فعالان اين صنعت در مدت کوتاه فعاليت خود در 6 مهرماه 1389 (روز جهاني جهانگردي) موفق به دريافت لوح تقدير به خاطر تعداد بالاي ورودي مسافر به استان گرديد.

اين شرکت با رويکردي جديد و پشتوانه تجربه و تخصصي که سالها در کنار بزرگان صنعت گردشگري به دست آمده اميدوار است بتواند امانت دار اعتماد شما باشد. شرکت آواي سفر سبز با در اختيار داشتن پروازهاي چارتر داخلي (تمام ايران) و خارجي امکانات اجراي مستقيم تورهاي خارجي از طريق عقد قرارداد با شرکت هاي بزرگ و معتبر خارج از ايران جهت رزرو هتل و انجام برنامه هاي گردشگري توريست هاي ايراني به صورت منظم و همکاري با اپراتورهاي مقتدر اجراي تور در خارج و داخل ايران تلاش خود را در جهت کاهش نرخ تورها از طريق اجراي بي واسطه برنامه هاي سفر آغاز نموده است.

* تاسيس شرکت شادي گشت در سال 1392

* فول چارتر پرواز سنندج - تهران - سنندج

* همکاري مستقيم با بيش از 10 شرکت معتبر در کشـور ترکيه (استانبول، آنتاليا، کوش آداسي، ازمير)

* همکاري مستقيم با 3 شرکت معتبر در کشور مالزي (چارتر پرواز ايرآسيا)

* همکاري مستقيم با يکي از بزرگترين شرکت هاي توريستي در کشور تايلند (چارتر پرواز ماهان)

* همکاري مستقيم با بيش از 20 شرکت معتبر توريستي در کشور امارات متحده عربي (چارتر پرواز ماهان، قشم اير، ايران اير)

* فول چارتر پرواز اطلس جت

* چارتر پروازهاي داخلي و خارجي در کل سال

فقط جزئي از تلاش ما براي رضايت خاطر عزيزانمان است.

و مـي دانيم سـرزمين مهـربان کردسـتان با مردمي دلير و آگاه سـالهاست به مهـمانداري بي ادعا در عرصـه گردشگري ايران شهره است و معتقديم اين اصل به کوشش همه ما و آگاهي و تخصص جوانان اين سرزمين روز به روز پوياتر از پيش خواهد شد.